o nas

kontakt telefoniczny
  • +48 723-661-222

sodaflux – to my

Znamy się na czyszczeniu
Czyścimy wszystkie powierzchnie, mamy do dyspozycji wiele czyściw, nowoczesny sprzęt wysokiej klasy i fachową obsługę. Przygotujemy maskę Twojego auta do malowania, sprawimy, że pomnik z piaskowca odzyska świeży wygląd, a kostka brukowa będzie wyglądała jak dzień po ułożeniu. Posiadamy niezbędne doświadczenie i umiejętności w odświeżaniu tego, co straciło pierwotny blask.

Poza umiejętnościami nasza mocna strona to sprzęt, którego używamy, wydajniejszy, cichszy i czystszy od tradycyjnych urządzeń do czyszczenia, a do tego ekologiczny. Zastosowanie nowych technologii pozwala nam na czyszczenie trudno dostępnych miejsc oddalonych nawet o 200 metrów od naszej maszyny lub nawet do 150 metrów ponad nią.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, analizujemy je, przygotowujemy najodpowiedniejsze czyściwo, tak aby efekt spełnił oczekiwania. Jesteśmy mobilni, dojedziemy w umówione miejsce. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

dlaczego my?

Niewątpliwie nasz sposób pracy to: przejrzyste zasady współpracy, terminowa i rzetelna realizacja umów, indywidualna obsługa oraz partnerskie kontakty, które zapewniają najwyższy poziom zadowolenia i lojalności naszych Klientów. Sposobem na tworzenie przewagi konkurencyjnej jest zapewnienie kompleksowego wsparcia naszych Klientów.

Wybierając nas możesz liczyć na:

  • Profesjonalną obsługę
  • Nowoczesny sprzęt
  • Terminową realizację umów
  • Dobór najlepszych dostępnych materiałów
  • Gwarancje skuteczności i trwałości zabiegu
Dodatkowo możemy pochwalić się certyfikatem “Rzetelna firma”